کوکی می‌خواهید؟

ما برای ارائه محتوای شخصی و تبلیغات و نیز برای ارتباط با سرویس‌های اجتماعی و جهت آنالیز ترافیک سایت خود از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم. شما در صورت ادامه، این موضوع را قبول می‌نمایید. بیشتر بدانید

آموزشی

بسته همکاری و بهره‌وری برای مدارس و مؤسسات آموزشی در همه مقاطع و اندازه‌ها. رایگان برای استفاده توسط دانش‌آموزان و دانش‌جویان، فوق‌العاده مقرون به صرفه برای کارکنان.

رایگان برای دانشجویان
از ۵۰ کاربر
۲۰۰ گیگابایت ایمیل، ۱ ترابایت فضای ذخیره‌سازی فایل
درخواست پیش‌فاکتور
امکانات شامل
ایمیل هاست شده
امنیت پیشرفته اطلاعات شما
تقویم
کنترل کارتابل کاریتان
تیم‌چت
نرم‌افزار دسکتاپ و موبایل با دسترسی رایگان برای مهمان
کنفرانس
تا ۱۰۰۰ شرکت کننده
ضبط نامحدود HD
تماس‌های خود را به همراه تصویر ضبط کنید
ویرایش گروهی
ویرایش گروهی زنده فایل‌ها با همکاران
امنیت
محافظت با آنتی‌ویروس و آنتی‌اسپم
سینک با موبایل
اکتیوسینک اکسچینج
OPTIONAL
Desktop Suite
Desktop Suite is a bundle of native desktop applications for Windows and Mac which provides the convenience of all business information synchronized with the desktop and available offline.
Powerful email client application
Calendars, contacts, tasks, notes synchronization
Chat without leaving the app
Conferences scheduling
Office applications (Documents, Spreadsheets and Presentations) for Windows
عمومی
آموزشی
از
50کاربر
همکاری و بهره‌وری برای همه دانشجویان و اساتید شما.
درخواست پیش‌فاکتور
پکج استارت‌آپ

یک سرویس همه‌کاره برای مدارس و دانشگا‌ه‌ها

تجربه یکپارچه آیس‌وارپ در مرورگر و تلفن همراه به طور بهینه مدارس و دانشگاه‌هایی که هر روز با ایمیل سر و کار دارند را پوشش می‌دهند. دانش‌آموزان، دانشجویان و اساتید شما می‌توانند از هر کجا به هر چیزی که اهمیت دارد دسترسی داشته باشند. بدون نصب هیچ نرم‌افزار اضافی.

نرم‌افزارهای آفیس را برای همیشه فراموش کنید

سرویس فایل یکپارچه آیس‌وارپ برای ویرایش روزانه فایل‌های وورد، صفحات گسترده و پاورپوینت به اندازه کافی بهینه است. این سرویس شامل همکاری زنده بین دانشجویان با اساتید نیز می‌باشد. شما واقعاً به مایکروسافت آفیس نیازی ندارید - اما می‌توانید به سازگاری با فرمت فایل‌های آن اطمینان داشته باشید.

قابلیت اجرا بر روی کلاود یا درون سازمان

آیس‌وارپ می‌تواند بر روی ابر خصوصی دولتی شما با خدمات کاملاً مدیریت شده اجرا شود یا می‌توانید آن را در زیرساخت خود مستقر کنید. مهم نیست که چه مدل پیاده‌سازی را انتخاب می‌کنید، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا آن را موفقیت آمیز کنیم. شما همیشه یک زیرساخت مطمئن برای کار گروهی خواهید داشت که فقط کار می‌کند.

تیم‌چت کپی کلاس درس شما خواهد شد

به اشتراک‌گذاری منابع آموزشی و تکالیف، مباحث مربوط به وظایف محول شده، لکچرهای ویدئویی - تیم‌چت ارائه‌های شما را بصورت‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. کانسپت انعطاف‌پذیر اطاق‌های تیم‌چت باعث فراهم شدن سناریوهای بیشماری می‌شود که اساتید به راحتی می‌توانند راه استفاده بهینه از آن‌ها را پیدا کنند.

یک پلن آموزشی بگیرید

درخواست خود را ارسال کنید و یا با ما به آدرس sales@icewarp.com تماس بگیرید

درخواست پیش‌فاکتور